Ateities organizacija. Nuo žmonių analitikos prie analitikos žmonėms

 • 1.
  Įžanga
  0:05:35
 • 2.
  PAMATUOJAMAS VADOVŲ UGDYMAS | Diana Špakauskaitė, Ramunė Kabašinskienė
  0:32:02
 • 3.
  MOKYMASIS KITAIP: UGDYMO CENTRAS | Diana Palivonienė
  0:35:43
 • 4.
  TYRIMŲ DUOMENIMIS GRĮSTAS ORGANIZACIJOS VYSTYMAS | Natalja Kudina ir Almanta Jakštaitė-Vinkuvienė
  0:43:59
 • 5.
  PAMATUOJAMAS KASDIENIO DARBINIO ELGESIO KEITIMAS | Mindaugas Grajauskas
  0:40:44


Tai yra PVPA organizuoto renginio vaizdo įrašas.

Duomenų rinkimas apie žmones nieko nebestebina – tai vyksta nuolat ir intensyviai. Vis dėl to dažnai duomenys nebūna pilnavertiškai panaudojami. Šio renginio metu būtent ir parodysime, kaip panaudoti duomenis žmonių ugdyme ir pokyčio kūrime.

Pristatome realius organizacijų atvejus, kurie gali būti  praktiškai pritaikomi daugelyje įvairių organizacijų. Įgarsiname ne tik galutinius rezultatus, bet pasidaliname ir pamokomis bei profesinėmis įžvalgomis.

PROGRAMOJE:

1# PAMATUOJAMAS VADOVŲ UGDYMAS

Pranešėjai – Diana Špakauskaitė, „Ruptela“ personalo vadovė ir  Ramunė Kabašinskienė, OVC Consulting tyrimų grupės vadovė

Pažiūrėkime, kaip praktiškai galima įgyvendinti personalizaciją ugdymo veikloje. Pranešime, remdamiesi realiais vadovų ugdymo projektais,  pasidalinome atsakymais į klausimus:

Kaip personalizuoti, kai mokymai organizuojami grupėmis?
Ką matuojame ugdymo veikloje ir vardan ko matuojame?
Ką mokymų dalyviui ir organizacijai duoda šie matavimai?
Kaip tai susiję su darbuotojų patirčių valdymu?


2# MOKYMASIS KITAIP: UGDYMO CENTRAS

Pranešėjas – Diana Palivonienė, OVC Consulting partnerė ir konsultantė

Šiandien nei vienas neabejojame mokymų nauda darbuotojams ir organizacijoms. Kartu gerai žinome, kad veiksmingiausias yra mokymasis veikiant, kai tu atlieki darbą ir iškart gauni kokybišką grįžtamąjį ryšį, kuris padeda gauti įžvalgas, keičiančias tavo darbo būdą. Džiugu, kad mokymo būdai, pagrįsti asmenine refleksija ir išsamiu grįžtamuoju ryšiu tampa vis populiaresni, nes jie ne tik yra veiksmingi, bet ir leidžia atskleisti darbuotojų potencialą ir „užčiuopti“ talentus, kai jie dar nėra atsiskleidę savo darbo vietoje.

Šiame pranešime pasidalinome mūsų patirtimis ir įžvalgomis, kaip vyksta toks individualizuotas ir grįžtamuoju ryšiu pagrįstas darbuotojų ugdymas – ugdymo centras.

3# TYRIMŲ DUOMENIMIS GRĮSTAS ORGANIZACIJOS VYSTYMAS

Pranešėjai – Natalja Kudina, „Alma littera“ įmonių grupės Žmonių ir organizacijos vystymo vadovė ir Almanta Jakštaitė-Vinkuvienė, OVC Consulting partnerė ir konsultantė

Pasidalinome realia organizacijos praktika ir patirtimi apie:

Organizacijai ir darbuotojams vertę kuriančius sprendimus, kuriuos „išprovokavo“ darbuotojų įsitraukimo tyrimas;
Ko reikia, kad realiai įveiksmintume veiksmų planus pasiruoštus po tyrimo.


4# PAMATUOJAMAS KASDIENIO DARBINIO ELGESIO KEITIMAS

Pranešėjas – Mindaugas Grajauskas, OVC Consulting partneris ir konsultantas.

Siekiant skirtingų žmonių elgesio pokyčio organizacijoje – vien tik mokymų neužtenka.

Svarbu yra adekvačiai suvokti situacijos aplinkybes, kurios turi ir gali turėti įtakos norimam elgesio pokyčiui. Kyla poreikis turėti įrankius ir metodą, kuris leistų fiksuoti, stebėti ir vertinti elgesio pokyčius. Individualiai ir bendrai kaip organizacijos žmonių grupės.

Šiame pranešime pristatome atvejo analizę ir įžvalgas, kurios padėjo konkrečioje organizacijoje per tris mėnesius pakeisti tam tikrą vadovų elgesį. Aptariame kertinius tokių projektų aspektus, kurie turi lemiamą įtaką rezultatui. Be to, paminima ir pamokos, kurios lydėjo ir iš kurių gali pasimokyti kitos organizacijos panašiems projektams.

Vertinimų komentarai

Sonata

2 val. 38 min.
+ Klausimai lektoriui
(5.00/1 Balsas)

Komentarai
1
Peržiūros
39

Personalo valdymo profesionalų asociacija (PVPA)

personalo valdymo profesionalu asociacija (pvpa)
Personalo valdymo profesionalų asociacija – Lietuvos personalo profesionalus vienijanti visuomeninė organizacija, įkurta 2006 m. ir siekianti kelti personalo valdymo lygį ir efektyvumą Lietuvoje. Asociacijos tikslas – didinti personalo valdymo vertės